Najlepšie tabletky a gély na zväčšenie penisu 2021

V tak veľkom množstve tabletiek a gélov na zväčšenie penisu je ťažké sa orientovať. Z toho dôvodu vydávam článok, kde porovnám, a ukážem recenzie najlepších tabletiek pre Väčší penis. V článku uvádzam iba top produkty, ktoré naozaj fungujú – keďže na trhu sú desiatky.

Na prvý pohľad môžu tabletky znieť nebezpečne, no ak potrebuješ rýchlejší efekt, a už si skúšal naše triky, je to prirodzená možnosť. Všetky produkty ktoré uvádzam sú bezpečné, boli testované, a majú prírodné zloženie. V niektorých sa vyskytujú látky, ktoré nie sú 100% „natural friendly“, no neškodia organizmu, ani tvojmu penisu.

Poďme si predstaviť najlepšie tabletky a gély.

NázovTypÚčinnosťRecenziaKde kúpiť
Rhino Gold GelGél97%Zobraziť recenziuPrejsť do eshopu >
XtraSizeTabletky89%Zobraziť recenziuPrejsť do eshopu >
Member XXLTabletky87%Zobraziť recenziuPrejsť do eshopu >
EroxelTabletky85%Zobraziť recenziuPrejsť do eshopu >
*Účinnosť je vypočítaná na základe dostupných dát zákazníkov, a údajov od výrobcov

Ako môžeš vidieť, pomer gélov a tabletiek je skoro rovnaký, kedže obe formy majú svoje výhody a nevýhody. Tabletky majú o niečo rýchlejší účinok, zatiaľ čo gél je jednoduchší na používanie.

Rhino Gold Gel – TOP1 gél na zväčšenie penisu

Rhino Gold Gél je podľa verejne dostupných zdrojov aktuálne TOP1 najpredávanejší gél na väčší penis na Slovensku. Má vysokú mieru účinnosti – to znamená že až 97% mužov dokázalo zväčšiť penis vďaka tomuto gélu. Okrem toho má výborný vplyv na erekciu a výdrž pri sexe.

Má prírodné zloženie, a jednoducho sa používa. Doručenie je diskrétne.

Prvé výsledky : 5 – 10 dní

Zväčšenie : 4 – 7 cm

Účinnosť : 97%

Obsahuje zložky ako Maca, L-Arginin a Muira puama, ktorá sa nachádza vo všetkých účinných prípravkoch na zväčšenie. Vhodné ak chceš zväčšiť penis gélom.

 • Zväčšenie penisu 4 – 7 cm do 30 dní
 • Zlepšenie erekcie, a výdrže pri sexe
 • Lepšie prekrvenie penisu
 • Jednoduché používanie
 • Prírodné zloženie
 • Dlhodobé výsledky
 • Bez vedľajších účinkov

Zloženie gélu

L-Arginín – Vo veľkom používaný v produktoch na zväčšenie, erekciu, ale aj vo fitness priemysle. Zlepšuje cirkuláciu krvy, podporuje potenciu a libido, a to najhlavnejšie – uvoľnuje rastový hormón.

Maca peruánska – Ďaľšia zložka, veľmi známa najmä u mužov, ktorý namiesto klasickej viagry skúšajú prírodné alternatívy. Podporuje sexuálnu výkonnosť, zvyšuje potenciu, a v kombinácií s l-arginínom predlžuje penis.

Muira puama – Menej známa, no rovnako účinná ako napríklad maca. Rieši problémy s potenciou, zlepšuje nervovú sústavu, a využíva sa vo veľkom aj v iných zdravotných odvetviach – napríklad na reumu.

List damiány – Historicky známe ako afrodiziakum. Priami účinok na zväčšenie nemá, no dodáva gélu „vábiace“ účinky, a v kombinácií s ostatnými látkami vytvára účinný gél, ktorý rieši väčšinu mužských sexuálnych problémov.

Ako ho používať?

Používanie je veľmi jednoduché. Rhino gold gél môžeš použiť aj ako lubrikant (vďaka damiánu má tiež účinok afrodiziaka).

Nanes malé možstvo rhino gold gélu do dlane

Nanes gél na penis z vonkajšej strany

Gél nechaj dostatočne vstrebať do pokožky

Tento proces opakuj pravidelne, ideálne každý deň. Odporúčané je nanášať prípravok 1-2x denne, v závislosti od toho, ako rýchlo chceš dosiahnuť výsledky.

Recenzie a skúsenosti

Zdroje pre recenziu som čerpal z verejne dostupných stránok, ktoré recenzovali rhino gold gél, z fór a blogov. Tu je prehľad recenzií, ktoré som našiel.

Máš osobnú skúsenosť s týmto produktom? Napíš ju dole do komentárov!

MATEJ L.

konecne nieco co ma efekt, doteraz vždy len vyhodene peniaze. odporucam

Celý život som sa trápil tým, že môj penis má len 13 cm. Hanbil som sa za to a nič mi nepomáhalo. Na operáciu som nemal dosť peňazí. Potom som natrafil na Rhino Gold gél. Prišiel mi ako výhodná kúpa v porovnaní s operáciou. Efekt zväčšovania sa dostavil rýchlo, už po 4 týždňoch sa mi penis zväčšil o 3 cm. Som nesmierne spokojný a moje partnerka takisto.

Ivan, 41

Sisa 

Dlho som sa bála vziať iniciatívu do vlastných rúk, no už som to nevydržala. Partner ho má na môj vkus malý, ale samozrejme si to nechcel priznať. Najprv gél nechcel ani vidieť. Teraz ho používa pravidelne. Vrelo odporúčam!

Stano 

Už dlhodobo som sa trápil s predčasnou ejakuláciou. Mojej partnerke to už začínalo neskutočne vadiť, vraj si kvôli tomu nevie sex vôbec užiť. Bál som sa, že ma kvôli tomu opustí, tak som začal hľadať riešenie a našiel som. Tento výrobok mi zachránil vzťah! Všetkým odporúčam!

Pred dvoma mesiacmi som mal priemerný penis 14 cm. Musím povedať, že dievčatá sa uškrnuli, keď videli takého trpaslíka. Rozhodol som sa niečo zmeniť. Kúpil som si Rhino Gold Gel a začal som ho používať dvakrát denne. O mesiac neskôr mal môj penis 18 cm, ale pokračoval som. Gél stále používam pravidelne.

Mario K.

Xtrasize – tabletky na zväčšenie penisu

Pokiaľ ide o tabletky, XtraSize je jasná voľba. Tento produkt je na trhu už pár rokov. Vyrába sa v európe, a má niekoľko cetrifikátov a klinických testov, ktoré potvrdzujú účinnosť pokiaľ ide o zväčšenie penisu. Tabletky obsahujú prírodné zložky, avšak na rozdiel od gélu pôsobia „z vnútra“. Odporúčam vyskúšať v prípade, ak nie si spokojný s výsledkom gélov.

Prvé výsledky : 8 – 14 dní

Zväčšenie : 3 – 8 cm

Účinnosť : 89 %

V XtraSize nájdeme Tribulus Terrestris, koreň Maca, rastlinu Saw Palmetto, L-Arginín a ženšen.

 • Zväčšenie až 7,5 cm
 • zväčšuje dĺžku aj objem penisu
 • zvyšuje intenzitu orgamozv
 • má účinné prírodné zloženie
 • pomáha dlhodobo aj pri problémoch dosiahnuť a udržať erekciu

Zloženie Xtrasize

Tribulus Terrestris – populárna zložka využívaná aj vo fitness priemysle. Zvyšuje hladinu testosterónu, čím zvyšuje silu, erekciu, a predlžuje penis. Je to „mužská zložka“ využívaná už stáročia. Hladina testosterónu ovplyvňuje široké spektrum mužských záležitostí, a zvyšuje mužnosť.

Koreň Maca – obsiahnutý skoro vo všetkých prípravkoch pre sexuálne zdravie. Pôsobí pozitívne na erekciu, prostatu, lepšie prekrvenie penisu, a v neposlednom rade aj na zväčšenie pohlavného orgánu.

Saw Palmeto – má porovnateľné účinky s koreňom maca. Okrem toho zlepšuje celkový sexuálny výkon a apetít. Znižuje hladinu cholesterolu, a odstraňuje nežiadúce toxíny z tela.

L-Arginín – aminokyselina, ktorá penisu dodáva pružnosť, a dostatočné prekrvenie. Vďaka tomu zlepšuje erekciu a zväčšuje tkanivá v oblasti sexuálnych orgánov. Pomáha rastovému hormónu, a produkuje dôležité hormóny.

Tekvicové semená – nemajú priamy vplyv na zväčšenie, no dodávajú optimálny pomer bielkovín do organizmu, a zlepšujú prostatu.

Ženšen – dodáva energiu, znižuje únavu organizmu, a zlepšuje koncentráciu. Môže fungovať ako afrodiziakum v kombinácií s ostatnými zložkami.

Sarsaparila – má protizápalové a antiseptické účinky. Vo veľkom využívaná na liečbu močových ciest a zápalov. Účinná je aj na erekciu.

Xtrasize obsahuje ešte žihľavu dvojmú, a sladké drievko. Tieto zložky sú len doplnok pre zvýšenie účinnosti ostatných látok, ale nemajú účinok na zväčšenie penisu.

Užívanie a dávkovanie

Xtrasize užívaj pravidelne každý deň. Môžeš ho použiť aj ako rýchli zlepšovák pred sexom – v tom prípade odporúčam zobrať tabletu cca 20 – 30 minút pred pohlavným stykom.

Vezmi si 1 tabletu každé ráno, a zapi dostatočným množstvom vody.

V prípade potreby vezmi 1 tabletu 20 – 30 minút pred sexom

Neprekračuj dennú dávku ( max 2 tablety denne! )

Čím pravidelnejšie a dlhšie budeš xtrasize úžívať, tým väčšie zväčšenie dosiahneš. Výsledok je dlhodobý, a ak tabletky vysadíš, veľkosť ti zostane.

Skúsenosti zákazníkov s XtraSize

Máš osobnú skúsenosť s týmto produktom? Napíš ju dole do komentárov!

 Ja som užíval 3 balenie XtraSize (výrobcom odporúčané balenie). Síce stojí zhruba 150 €, no za 6 cm nárastu sa mi to oplatilo.

Member XXL

Pilulky s názvom Member XXL je výnimočný v tom, že sľubuje najrýchlejšie výsledky. Taktiež v porovnaní s ostatnými možnostami má najväčšie zväčšenie – až 9cm! Rovnako má čisto prírodné zloženie bez vedľajších účinkov. Rýchle efekty dosiahneš vďaka tomu, že zložky obsiahnuté v tabletkách začnú účinkovať na organizmus už od prvej dávky – teda začneš pociťovať zmeny už po prvej tabletke.

Prvé výsledky : 3 – 7 dní

Zväčšenie : 4 – 9 cm

Účinnosť : 87 %

Zloženie tabletiek na zväčšenie penisu Member XXL je odlišné od bežných produktov. Obsahuje výťažky zo schizandry čínskej, šafran, koreň ženšenu a extrakt z čierneho korenia. Jeho výnimočné výsledky zaručuje práve schizandra čínska, ktorá začína byť v posledných rokoch obzvlášť populárna na zväčšenie penisu.

 • rýchle účinky, a zväčšenie až do 9cm
 • prírodný extrakt zo schizandry čínskej
 • bez vedľajších účinkov
 • vyrábané v Európe
 • zlepšuje erekciu a lidibo

Zloženie Member XXL

Výťažok zo schizandry čínskej – hlavná zložka tabletiek. Nevyskytuje sa takmer v žiadnom inom produkte. Jej pozitívne účinky na zväčšenie mužského pohlavného orgánu boli totižto objavené až nedávno. Avšak, podľa štúdií predlžuje penis do dĺžky, aj šírky.

Koreň ženšenu – známa látka ženšen, ktorá sa používa na zlepšenie potencie a lepšie prekrvenie orgánov. Tento prírodný extrakt napomáha zlepšeniu sexuálneho zdravia.

Výťažok zo šafránu – šafrán je využívaní najmä pri liečbe poranení, obnovuje kožné tkanivo, a rýchlejšie regeneruje pokožku. Vďaka tomu bude mať zväčšený penis jemný a prirodzený povrch.

Výťažok z čierneho korenia – napomáha funkčnosti ostatných prvkov v tabletkách. Posiluje erekciu, a zrýchluje účinok.

Ako užívať Member XXL

Užívanie je porovnateľné s ostatnými produktami. Dôležité je užívať ho pravidelne. Vždy tabletku zapi dostatočným množstvom vody. Je povolené ho kombinovať s ostatnými prípravkami, aj alkoholom. Kedže má prírodné zloženie, nehrozia kontraindikácie.

Užívaj 2 kapsule denne. Jednu ráno, jednu na obed.

Tabletky zapi dostatočným množstvom vody.

Užívaj produkt pravidelne pokiaľ nedosiahneš požadované zväčšenie.

Skúsenosti a recenzie

 

“Nikdy som neveril že niečo dokáže zväčšiť penis, takže som tomu nevenoval veľkú pozornosť. Dostal som však odporúčanie od môjho dobrého kamaráta. Kúpil som najlacnejšie balenie – ale účinok stál za to. Aktuálne ho užívam už 3 mesiace a nemôžem sa sťažovať”

Marek Z. 6.4.2020

Účinky neprišli teda tak rýchlo ako som čítal. Musel som čakať až mesiac. Ale nakoniec sa mi podarilo dosiahnuť + 4,5 cm. Spokojnosť.

Patrik Molnár 27.7.2021

Máš skúsenosti s Member XXL? Napíš ich dole do komentárov!

Jeden z mála produktov ktorý má reálne viditeľné vysledky.

Simon 19.7.2020

Eroxel – na erekciu a zväčšenie penisu

Eroxel tabletky sú výnimočné v tom, že okrem zväčšenia účinne podporuje aj erekciu. Je to 2 v 1 pre kompletné mužské sexuálne zdravie. Vďaka väčšiemu penisu, ktorý stojí dlhšie dokážeš lepšie uspokojiť partnerku. Pomáha rýchlejšie dosiahnuť a udržať erekciu. Penis predlžuje až o 8cm (v závislosti od dĺžky používania eroxelu). Má rovnako prírodné zloženie – ako všetky tu prezentované produkty.

Zlepšuje prietok krvy cez penis, zväčšuje objem penisu. Zvyšuje hladinu testosterónu, a rozťahuje cievy. Vďaka tomu dosiahneš rýchlejšie erekciu, a zväčšíš penis.

Prvé výsledky : 7 – 13 dní

Zväčšenie : priemerne 5 – 8cm

Účinnosť : 87%

Zloženie Eroxelu je prísne strážené, takže nie je uverejnené na internete. Je však uvedené na obale aj v príbalovom letáku. Je 100% prírodné, takže nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Nepredáva sa v lekárni, ani na internetových obchodoch.

 • Zväčšenie penisu o 5 – 8 cm za mesiac!
 • Zlepšenie erekcie, vydržíš až 40 minút
 • Rýchlejší nástup erekcie
 • 100% prírodné zloženie
 • Dlhodobo zlepší pevnosť penisu

Účinky a efekty Eroxelu

Vďaka tomu, že ti Eroxel pomôže zväčšiť penis, aj zlepšiť erekciu nepotrebuješ kupovať dva produkty. Ideálne je pre teba vhodný ak máš problém aj s dosiahnutím, alebo udržaním potencie. Samozrejme, nie je to viagra, takže tabletka nefunguje na princípe, že si ju dáš pred sexom, a dokážeš 40 minút fungovať bez problémov.

Je to dlhodobý výsledok užívania, vďaka čomu dosiahneš stabilnú erekciu a väčší penis, oproti jednorázovému zlepšeniu. To je z dlhodobého hladiska pohodlnejšie, a samozrejme lacnejšie.

Zväčšenie penisu – dlhodobé užívanie ti zväčší penis o 5 – 8 cm. V priemere to trvá mesiac, no prvé výsledky by si mal spozorovať už za jeden týždeň.

Zlepšenie erekcie – tu by sa mali dostaviť účinky rýchlejšie. Mal by si spozorovať ľahší nástup erekcie, a nemal by ti „vädnúť“.

Ak potrebuješ zlepšenie čo najskôr, odporúčam naozaj dodržiavať pravidelnosť v užívaní.

Dávkovanie a používanie Eroxel

Rovnako, ako pri iných tabletkách 2x denne. Nemal by si prekračovať dennú dávku. Nezrýchli a nezlepší to výsledky, kedže organizmus nedokáže spracovať väčšie množstvo zložiek obsiahnutých v tablete za 24 hodín. Ideálne je užívať 1 tabletu ráno, a jednu večer.

1 tabletka ráno. Zapi dostatočným množstvom vody

1 tabletka večer. Rovnako, zapi dostatočným monžstvom vody

Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov užívaj pravidelne aspoň 30 dní

Recenzie a skúsenosti

Skúsenosti s Eroxelom sú rôzne. Prevyšujú pozitíva, no nájdeme tu aj negatívne komentáre. Pri tých však nie je uvedené, ako dlho bol produkt užívaný. Kedže píšem, že je potrebné užívať väčšinu tabletiek na zväčšenie penisu aspoň mesiac, pre dosiahnutie ideálnych výsledkov.

Táto metóda mi vrátila sexuálnu výkonnosť z obdobia pred svadbou. Žena je nadšená. Konečne ju uspokojujem v posteli! Penis sa stal výrazne väčším a nemám už žiadne problémy s erekciou, vždy som pripravený: D žena ma sama ťahá do postele. Často vidím tú nadpozemskou túžbu v jej očiach. Fantastický pocit! Odporúčam. „


Juraja, 45 lat
Pardubice

Hodnotenie 4 z 5

Viktor – 30 novembra, 2020

u mna zatial jediny co fungoval bol eroxel,odporucam

Hodnotenie 4 z 5

Slavo – 11 júna, 2021

už som ho chcel reklamovať, ale nakoniec sa výsledky sa dostavili

Zhodnotenie

Vybral som top produkty na zväčšenie. Môže byť náročné sa zorientovať, a vybrať ten správny. Ak je pre teba pohodlnejšie užívať gél, odporúčam Rhino Gold Gél. Ak chceš zlepšiť aj erekciu, určite odporúčam Eroxel. Všetky produkty majú prírodné zloženie a dlhodobé účinky.

Aký produkt je najlepší na zväčšenie penisu?

Podľa môjho pozorovania je najlepší Rhino Gold Gél. Ma najrýchlejšie účinky, zväčší penis až o 7cm. Je vo forme gélu, takže má pohodlné a jednoduché užívanie. Rovnako nemá vedľajšie účinky.

Aká je priemerná cena za gél / tabletky?

Cena u všetkých produktov je v rozmedzí 30 – 60 € za balenie. Pri niektorých géloch a tabletkách nájdeš aj zľavnené balenia, v prípade ak zakúpiš väčšie množstvo.

Fungujú tabletky na penis?

Zložky obsiahnuté v produktoch preukázateľne zväčšujú penis, a zlepšuju erekciu. Vďaka tomu tabletky na zväčšenie penisu naozaj fungujú.

Aký je rozdiel medzi gélom a pilulkami?

Gél na rozdiel od piluliek je iba jednoduchší a pohodlnejší na užívanie – napríklad v prípade, že máš problém prehĺtať tabletky. Účinky sú rovnaké.

Článok je dostupný aj v češtine tu https://erektus.eu/cs/prasky-gely-na-zvetseni-penisu/

Rhino Gold Gel

39
9.5

Účinnosť

9.7/10

Zloženie

9.5/10

Bezpečnosť

10.0/10

Cena

8.9/10

Celkové hodnotenie

9.3/10

Vložiť komentár