9 trikov na zväčšenie penisu (potvrdené štúdiami)

Ak to v tvojom sexualnom živote nejde podľa predstáv, určite si rozmýšľal nad tým ako zväčšiť svoj penis. Existuje množstvo tipov a trikov ako na to. Niektoré sú bezbolestné, a môžeš ich aplikovať ihneď a zadarmo. Kedže však žijeme v dobe, kedy existuje produkt už naozaj na všetko, máš možnosť predĺžiť penis rôznymi prípravkami, prípadne operáciou.

Dnes sa Však pozrieme na rýchle triky, ktoré sú bezbolestné a účinné. Nezabúdaj, že všetko závisí od tvojej aktuálnej dĺžky a šírky penisu. Každému funguje niečo iné, preto odporúčam vyskúšať čo najviac možností. To najdôležitejšie je však pravidelnosť.

Triky, ktoré opisujem nižšie sú účinné iba ak ich budeš aplikovať pravidelne, a čo najdlhšie. Nemôžeš čakať zmeny ak skúsiš raz jedno cvičenie 🙂

Jelqing

Výsledky : Pár týždňov

Náročnosť : Jednoduchá

Cena : Zadarmo

Jelqing je cvičenie, ktorého účinky potvrdila aj štúdia z roku 2010. Je veľmi jednoduché, no musíš dávať pozor aby si ho robil správne.

Postup :

  1. Prst a palec dáš do tvaru O, ako “ok symbol”
  2. Týmto gestom uchopíš penis pri koreni
  3. Zmenšíš “O” čo najviac, aby penis napučal
  4. Pomaly posúvaj prst a palec smerom k žaludu, kým nedosiahneš na špičku ( pozor, ak pociťuješ bolesť, zníž zovretie )
  5. Na vrchnu penisu uvoľni tlak. Presun od koreňa ku špičke by ti mal zabrať 3 až 5 sekúnd.

Odporúčam robiť toto cvičenie každý deň, aspoň 20 minút. Ak je to bolestivé, vyskúšaj lubrikant, alebo zníž tlak na penis. Prípadne vyskúšaj pri cvičení sedieť, alebo ležať.

Naťahovanie penisu

Výsledky : Pár mesiacov

Náročnosť : Jednoduchá

Cena : Zadarmo

Naťahovanie penisu odporúčam ak potrebuješ ihneď zväčšiť penis, napríklad ak ťa čaká sex s novou partnerkou / partnerom, a potrebuješ urobiť dojem.

Postup : 

Chyť penis oboma rukami pri koreni, a nechaj ruky kĺzať až k žaluďu. Toto zopakuj 3 – 5 krát. Výsledkom je to, že semenníky padnú o niečo nižšie, čo optický zväčší penis. Zároveň sa penis lepšie prekrvý, čo ma samozrejme taktiež za následok väčšiu hrúbku a dĺžku.

Oholenie chlpov

Výsledky : ihneď

Náročnosť : Jednoduchá

Cena : Zadarmo

Holenie je alfa omega pre optické zväčšenie penisu. Určite si nepestuj na ohanbí džunglu. Ideálne vyskúšaj odstrániť úplne všetky chlpy do hladka. Má to ešte lepší efekt.

Zhoď pár kíl, najmä z brucha

Výsledky : Pár týždňov

Náročnosť : Jednoduchá

Cena : Zadarmo

Ďalším optickým trikom okrem vyholeného ohanbia je okolie – teda najmä brucho. Určite ti to dáva zmysel, no vieš že to nejde zo dňa na deň. Ak ti však záleží na svojom zdraví, a naozaj chceš čo najviac zapôsobiť, určite porozmýšľaj nad možnostami, ako schudnúť z brucha.

Postup :

Vyskúšaj keto diétu, uprav si stravu, začni sa viac hýbať (začať môžeš aj jednoduchými cvikmi na brucho).

Kegelove cviky

Výsledky : Pár týždňov

Náročnosť : Jednoduchá

Cena : Zadarmo

O keglových cvikoch si zrejme nikdy nepočul, pretože je to skôr ženská záležitosť. U žien tieto cviky zabraňujú úniku moču, a pomáhajú im intenzívnejšie prežívať orgazmus.

Naopak u nás to posiľňuje prostatu, a čo je najdôležitejšie – posiluje svalstvo na penise.

Postup :

Stiahni svaly tak, ako keď chceš ukončiť tok moču. Toto urob v sérií približne 20 až 30 krát. Sériu opakuj 3 krát denne. Môžeš si to naplánovať na ráno, obed a večer. 

Kedže toto cvičenie je prakticky neviditeľné a nenáročné, môžeš ho skúšať kdekoľvek.

Vitamíny

Výsledky : Pár mesiacov

Náročnosť : Jednoduchá

Cena : 50 – 100 €

Zdravie tvojich pohlavných orgánov ovplyvníš potravinami a vitamínmi. Toto nie je nič, čo má okamžitý efekt. Avšak tieto zložky sú v tele nevyhnutné, napríklad pre dosiahnutie erekcie.

Postup :

Pridaj do svojej stravy vitamín C, vitamín E, a Zinok. Buď zvýšiš príjem potravín, ktoré obsahujú tieto zložky, alebo si môžeš kúpiť komplexný produkt, ktorý tieto vitamíny obsahuje.

Pumpa

Výsledky : ihneď

Náročnosť : Jednoduchá

Cena : 50 – 100 €

Pumpa je rýchli spôsob ako nielen zväčšíš penis, ale aj dosiahneš erekciu. Rovnako, tento efekt je iba krátkodobý, a nie je zaručené dlhodobé zväčšenie. Pumpu teda môžeš použiť ako rýchli trik.

Extender

Výsledky : Pár dní

Náročnosť : Jednoduchá

Cena : 100 – 250 €

Ako vyplýva z názvu, extender je prístroj, ktorý ti predĺži penis. Väčšinou sa jedná o produkt, ktorý si nasadíš. Vďaka tomu drží tvoj penis natiahnutý (obdoba cvikov). Tento trik patrí medzi drahšie možnosti, no má veľmi rýchle účinky.

Tabletky a gély na penis

Výsledky : Pár dní

Náročnosť : Jednoduchá

Cena : 50 – 150 €

Gél alebo tabletky sú najmenej náročný trik, pretože nemusíte robiť žiadne cviky, alebo nosiť extendér. 

Majú rýchli efekt, avšak neplatí to u každého. Gél a tabletky pôsobia na každý penis rôzne. Preto sa môžete stretnúť s tým, že nepocítite žiadny efekt. Napriek tomu je to rýchly a pohodlný spôsob zväčšenia penisu.

Záver

Ak potrebuješ zväčšiť penis iba príležitostne, odporúčam rýchle cviky alebo pumpu. Ak potrebuješ dlhodobú zmenu veľkosti – zmeň svoj jedálniček, pravidelne cvič jelqing a kegel. Tiež by som zvolil extender alebo tabletky.

Aký je najlepší trik na zväčšenie penisu?

Najlepšia možnosť je Jelqing. Môžeš začať ihneď, je zadarmo, a má preukázateľné účinky na zväčšenie pohlavných orgánov. Jeho účinky sú dlhodobé.

Čo funguje ihneď?

Ak potrebuješ čo najrýchlejšie zväčšiť penis, použi pumpu, alebo naťahovanie. Efekt však trvá iba pár minút.

Čo je najlepšie na dlhodobé účinky?

Externdér alebo tabletky sú najlepšia voľba, ak chceš dlhodobo predĺžiť penis. Extendér je iba na dĺžku, tabletky a gély sú aj na hrúbku penisu.

Tento článok je dostupný aj v češtine

1 komentár k “9 trikov na zväčšenie penisu (potvrdené štúdiami)”

Vložiť komentár